Stacjonarny kantor kryptowalut w Warszawie.

Na tej stronie dowiesz się jak wymieniać kryptowaluty w naszym kantorze krypto w Warszawie. Zawierane z nami transakcje są wygodne i bezpieczne. Odwiedź nasz kantor kryptowalut w Warszawie i kup lub sprzedaj krypto za gotówkę.

Jakie są prowizje?

Wybierając nasz kantor kryptowalut w Warszawie zyskujesz gwarancję niskich prowizji oraz atrakcyjnych kursów wymiany – dbamy o to aby każdy wychodząc z naszego kantoru zawsze otrzymywał maksimum korzyści z dokonanej transakcji.

Minimalne kwoty transakcji.

W naszym kantorze kryptowalut obowiązują minimalne kwoty wykonywanych transakcji.

PLN
w wypadku transakcji rozliczanych w Polskim Złotym.
EUR
w wypadku transakcji rozliczanych w Euro.
USD
w wypadku transakcji rozliczanych w Dolarze amerykańskim.
CHF
w wypadku transakcji rozliczanych we Franku szwajcarskim.

Prowizje dla transakcji rozliczanych w PLN

poniżej 2000 PLN

5%

poniżej 2000 PLN
od 2000 do 10000 PLN

4%

od 2000 do 10000 PLN
powyżej 10000 PLN

3%

powyżej 10000 PLN

Prowizje dla transakcji rozliczanych w EUR / USD / CHF

poniżej 500 EUR / USD / CHF

6%

poniżej 500 EUR / USD / CHF
od 500 do 2500 EUR / USD / CHF

5%

od 500 do 2500 EUR / USD / CHF
powyżej 2500 EUR / USD / CHF

4%

powyżej 2500 EUR / USD / CHF

Jakie krypto obsługujemy?

W naszym kantorze kryptowalut, usytuowanym w sercu Warszawy, umożliwiamy nie tylko wymianę popularnego Bitcoina, ale także oferujemy usługi zakupu i sprzedaży praktycznie dowolnych kryptowalut działających na różnych sieciach blockchain.

Wybierając najbardziej stabilne i sprawdzone kryptowaluty, gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo transakcji i klarowność procesu wymiany. Poniżej znajduje się lista domyślnie obsługiwanych przez nas kryptowalut.

Obsługiwane sieci: bitcoin native segwit

Bitcoin

Bitcoin (BTC) to kryptowaluta, którą stworzył anonimowy programista Satoshi Nakamoto w 2009 roku. Jest to jedna z pierwszych i najpopularniejszych kryptowalut na świecie. Bitcoin jest niezależny od jakiegokolwiek banku czy rządu i działa na zasadzie peer-to-peer, co oznacza, że użytkownicy przeprowadzają transakcje w sieci bitcoin bezpośrednio między sobą. Bitcoin używa technologii blockchain do zapisywania i ochrony transakcji, co czyni go bezpiecznym i niezawodnym. W odróżnieniu od tradycyjnych walut fiducjarnych, Bitcoin nie ma fizycznej formy i jest przechowywany w rozproszonej bazie danych (blockchain), zaś używać go można między innymi przy użyciu specjalnych portfeli elektronicznych.

Obsługiwane sieci: Tron (TRC20), Ethereum (ERC20), BSC (BEP20)

Tether

Tether (USDT) to kryptowaluta, która jest powiązana z amerykańskim dolarem. Oznacza to, że jest ona (prawie) zawsze warta tyle samo, co dolar amerykański. Dzięki czemu może być używana jako stabilna forma płatności w świecie kryptowalut (tzw. stablecoin). Tether jest popularny wśród inwestorów i traderów, ponieważ umożliwia im zachowanie stabilności w kontekście nominalnej wartości swoich portfeli kryptowalutowych, niezależnie od wahań cen innych kryptowalut będących składnikiem portfolio danego inwestora/tradera.

Obsługiwane sieci: Ethereum, Arbitrum, BSC (BEP20)

Ethereum

Ethereum (ETH) to otwarta platforma blockchainowa, która umożliwia programistom tworzenie i uruchamianie inteligentnych kontraktów oraz aplikacji decentralizowanych (ang. dApp). Blockchain Ethereum używa własnej kryptowaluty, Ether, do transakcji i jako formę wynagrodzenia dla węzłów sieci, które przetwarzają transakcje. Ethereum jest oparty na technologii blockchain, co zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność. Jest to jedna z najpopularniejszych platform blockchainowych na świecie i jest szeroko stosowana w różnych dziedzinach, takich jak finanse, handel, logistyka a nawet ochrona zdrowia.

Obsługiwane sieci: Ethereum (ERC20), BSC (BEP20)

DAI

DAI jest stabilną walutą cyfrową (stablecoin), która jest zaprojektowana tak, aby zawsze pozostawać w równowadze wobec dolara amerykańskiego. W tym celu stosuje się mechanizm zwany systemem Collateralized Debt Positions (CDP). Polega on na tym, że użytkownicy mogą wpłacać gwarancje (zwykle w postaci innych kryptowalut) w specjalnych zabezpieczonych portfelach zwanych CDP, aby wygenerować DAI. W ten sposób DAI jest zabezpieczony przez te gwarancje, co zapewnia, że jego wartość pozostaje stabilna. Wydawcą DAI jest MakerDAO.

Obsługiwane sieci: Ethereum (ERC20), Binance Smart Chain (BEP20), Tron (TRC20)

USD Coin

USDC to kryptowaluta powiązana z amerykańskim dolarem, podobnie jak Tether (USDT). Kryptowalutę USDC emituje firma Circle, a jej celem jest zapewnienie stabilnej formy płatności w świecie kryptowalut. USDC jest w pełni zgodna z regulacjami prawnymi i audytowana przez niezależne firmy. Fakt ten czyni ją bardziej przejrzystą i zaufaną niż wiele innych kryptowalut powiązanych z dolarem. Może być ona używana do dokonywania transakcji, przechowywania i wymiany walut cyfrowych.

Jeśli chcesz kupić bądź sprzedać kryptowalutę spoza listy…

Ponieważ przestrzeń kryptowalut jest niezwykle zróżnicowana i dynamiczna, a liczba dostępnych tokenów stale rośnie, podjęliśmy decyzję, aby nie listować wszystkich możliwych niszowych tokenów. To strategiczne podejście pozwala nam skupić się na najważniejszych kryptowalutach, które są domyślnie obsługiwane w naszym kantorze krypto w Warszawie.

Na indywidualne życzenie klienta, jesteśmy w stanie zorganizować transakcje z wykorzystaniem mniej popularnych tokenów (o ile te posiadają płynność). Jeśli chcesz sprzedać lub kupić token spoza listy skontaktuj się z nami zanim odwiedzisz nasz kantor kryptowalut w Warszawie.

Czy oferujemy dojazd do klienta?

Jeśli potrzebujesz kupić bądź sprzedać kryptowaluty i wolisz odbyć transakcję w swoim domu, gabinecie, biurze, siedzibie firmy bądź we własnym tajnym centrum dowodzenia wszechświatem, mamy dobrą informację. Nie musisz ruszać się z miejsca, by odwiedzić nasz kantor kryptowalut – wymień Bitcoina bez wychodzenia z domu z ofertą naszego mobilnego kantoru kryptowalut.

Kantor mobilny

Już dziś możesz zrobić transakcję zakupu lub sprzedaży nie ruszając się z domu. Dowiedz się więcej – sprawdź nasz mobilny kantor kryptowalut z dojazdem na terenie Warszawy i okolic.

Jak przebiega transakcja w kantorze?

Zastanawiasz się, jak przebiega transakcja w naszym kantorze kryptowalut? Nasz przytulny kantor krypto to doskonałe miejsce w którym możesz kupić lub sprzedać kryptowaluty za gotówkę, niezależnie od Twojego doświadczenia w świecie krypto. Transakcja odbywa się trzech prostych krokach.

Krok 1: Skontaktuj się z nami

Zapytaj przez telefon lub komunikator o aktualne kursy i umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Kontakt z kantorem

Skontaktuj się już teraz i poczuj komfort bezproblemowej wymiany krypto za gotówkę w naszym kantorze kryptowalut w Warszawie.

Umów wizytę w kantorze

Dla Twojej wygody udostępniamy prosty formularz umawiania terminów wizyt w naszym kantorze kryptowalut. Pozwala nam to sprawnie realizować każdą transakcję, a co za tym idzie oszczędzić Twój czas. Dodatkowo, w wypadku większych kwot umówienie wizyty zapewni Ci bezpieczeństwo oraz prywatność ponieważ nie wpuszczamy nowych klientów do kantoru podczas trwania umówionej transakcji – przyjdź na umówioną godzinę, aby nie czekać.

Warto wiedzieć…

Jeśli nie chcesz niepotrzebnie czekać w wypadku wystąpienia niespodziewanych i niezależnych od nas problemów technicznych (np. brak prądu, problemy z łączem internetowym), umawiając termin wizyty w naszym kantorze kryptowalut w Warszawie zostaw nam aktualne dane kontaktowe, tak abyśmy mogli Cię uprzedzić w wypadku opóźnień.

Krok 2: Odwiedź nasz kantor kryptowalut

Weź ze sobą swój ulubiony portfel kryptowalut i przyjdź do naszego kantoru krypto w samym centrum Warszawy.

Kantor kryptowalut Warszawa Bitmona

Odwiedź nasz kantor krypto w sercu Warszawy.

Nasz kantor w którym wymienisz Bitcoin, Tether czy Ethereum znajduje się około 8 minut pieszo ze stacji metra Świętokrzyska oraz niespełna 10 minut pieszo ze stacji Rondo ONZ.

ul. Grzybowska 2/8 00-131 Warszawa

Do zobaczenia w kantorze kryptowalut na Grzybowskiej!

Krok 3: Kup lub sprzedaj krypto

W naszym kantorze wymienisz gotówkę na czołowe kryptowaluty świata lub sprzedasz swoje krypto za gotówkę. Aby oszczędzić swój czas skorzystaj z poniższych wskazówek aby przygotować się do sprawnego przeprowadzenia transakcji.

Jak się przygotować przed transakcją zakupu kryptowalut?

Warto wiedzieć…

Aby chronić swoją prywatność przed hakerami i oszustami, warto założyć osobne konto e-mail specjalnie na cele transakcji kryptowalutowych. Dodatkowym atutem takiej strategii jest fakt, iż dzięki temu Twoja transakcja mieszcząca się w określonym prawem limicie do 1000 euro przebiegnie z zachowaniem podwyższonego poziomu prywatności. Polecane przez nas serwisy oferujące podwyższony poziom prywatności i bezpieczeństwa to Tutanota.com, Proton.me oraz Mailfence.com.

Chcę sprzedać kryptowalutę, jak to zrobić?

Chcę kupić kryptowalutę, jak to zrobić?

Co jeśli chcesz dokonać transakcji o wartości > 1000 EUR?

Wszystkie kantory kryptowalut w Polsce zobowiązane są aktem prawnym ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U.2022.593 t.j). W Bitmona również jesteśmy zobligowani do zweryfikowania Twojej tożsamości w wypadku transakcji o wartości przekraczającej 1000 euro. W określonych naszą wewnętrzną procedurą AML przypadkach poza dokumentem potwierdzającym Twoją tożsamość możemy zastosować dodatkowe środki weryfikacyjne.

Jak przechowujemy gromadzone przez nas dane?

Twoje wrażliwe dane osobowe przechowujemy w formie cyfrowej z należytą starannością według obowiązujących standardów RODO. Dane te zabezpieczamy przy użyciu przyjętych za standard w branży algorytmów szyfrujących, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że niepowołane osoby trzecie uzyskają do nich dostęp. Dane przechowujemy przez okres 5 lat od dnia transakcji bądź od dnia zakończenia stosunków gospodarczych z klientem.

Kto poza nami może mieć dostęp do Twoich danych?

Główny Inspektor Informacji Finansowej

Dostęp do zgromadzonej przez nas dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych transakcji oraz klientów zostanie przez nas przekazany Głównemu Inspektorowi Informacji Finansowej wyłącznie w sytuacji kontroli lub jeśli kwota pojedynczej transakcji (lub transakcji połączonych) przekroczy równowartość 15 000 €.

Organy ścigania

Na uprawniony wniosek organów ścigania jesteśmy zobligowani do udostępnienia gromadzonej przez nas dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych transakcji.

Nie ma tu odpowiedzi której szukasz?

Zastanawiasz się gdzie wymieniać kryptowaluty? Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapraszamy do odwiedzenia naszego FAQ oraz do kontaktu. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z naszym Regulaminem świadczenia usług wymiany walut wirtualnych za gotówkę w naszym kantorze kryptowalut w Warszawie.

Scroll to Top